Lyžařské středisko SKI OSTRUŽNÁ – ŘETĚZÁRNA

Služby pro skupiny a pro rodiny

  • Zdarma úschova lyží v uzamčené kóji v dolní stanici vleku - po dohodě se správcem chaty je možné uschovat lyže v uzamčené kóji. Podmínkou je, že skupina si lyže uschová společně v jednu chvíli večer a další den si je opět společně vyzvedne. Úschova se provádí jen při lyžování několik dní po sobě, nelze uschovávat lyže mezi víkendy.
  • Zdarma doprava lyží a batohů z centra Ostružné až k vleku. Vývoz je zajištěn sněžným skůtrem po předchozí dohodě se správcem chaty na tel. (+420) 603 337 899

Služby pro lyžařské kurzy

  • Zapůjčení dětských branek a figurek - je možné zapůjčit branky a figurky krtečka pro výcvik nejmenších dětí. Lze použít výhradně na cvičné louce.
  • Zapůjčení slalomových tyčí - je možné zapůjčit slalomové hole bez kloubů i s klouby. Zapůjčení a použití na sjezdovkách je nůtné dohodnout s obsluhou vleku.
  • Vstup do chaty oddílu - po předchozí dohodě (min. 14-dní předem) můža být umožněno částečné využívání chaty LO. Týká se jen pracovních dní a nevztahuje se na prázdniny platné v okresu Jeseník.
  • Úschova lyží v uzamčené kóji v dolní stanici vleku - po dohodě se správcem chaty je možné uschovat lyže v uzamčené kóji. Podmínkou je, že skupina si lyže uschová společně v jednu chvíli večer a další den si je opět společně vyzvedne. Úschova se provádí jen při lyžování několik dní po sobě, nelze uschovávat lyže mezi víkendy.

Služby pro firmy

  • Pořádání závodů - pořádáme závody pro firmy v rámci jejich outdoor aktivit. Máme k dispozici startovací vež, elektronickou časomíru, kloubové slalomové tyče, rozhlas, závodní čísla. Závody můžeme též uspořádat v jakémkoliv jiném lyžařském areálu v Jeseníkách.


MŠMT         Jeseník         Olomoucký kraj
© Pavel Výšek 2007-2019